O Firmie

 

   Firma "Chemobud" istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Od czternastu lat prężnie rozwija się stawiając sobie za cel sprostanie wszystkim potrzebom naszych klientów. W chwili postawienia w stan likwidacji Ostrowieckich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych w Ostrowcu Świętokrzyskim firma Chemobud przejęła specjalistów wysokiej klasy, technologów, urządzenia i linie technologiczne i produkcyjne, które umożliwiają pełną i wysokogatunkową produkcję materiałów ogniotrwałych. O renomie i niezawodności naszej firmy świadczy fakt, że od ponad jedenastu lat dostarczamy dla wielu największych polskich zakładów niezbędnych i wysokiej jakości surowców do produkcji wyrobów ogniotrwałych. Wyniki tej współpracy są na tyle zadowalające, że stopniowo powiększamy asortyment naszych produktów i rozwijamy wachlarz firm i przedsiębiorstw z którymi prowadzimy współpracę handlową.

  

   Uruchomiliśmy produkcję chemii budowlanej oraz Nasza firma zaistniała na rynku chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Nasze wyroby  są pod logiem dwóch serii VERNI i  PLUMER.

 

   Dla większości z nich nasza firma kojarzy się z maksymą: SZYBKO, SOLIDNIE, TANIO!!!.
Firma "Chemobud" specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowych dostawach produktów dla zakładów i przedsiębiorstw związanych z branżami gospodarki i przemysłu:

  • energetycznego i ciepłowniczego
  • odlewniczego
  • cukrowniczego
  • cementowo - wapienniczego
  • metalurgicznego

 

   Z zadowoleniem pragniemy poinformować, iż skutecznie konkurujemy na rynku, pod kątem ceny, szybkości realizacji produkcji i dostarczenia wymaganego produktu do Naszego Klienta. Dzięki solidności i szybkości naszych działań systematycznie poszerzamy krag odbiorców naszych produktów. Umacniamy dzięki temu naszą silną pozycję na polskim rynku. Świadczy o tym wzrost produkcji firmy Chemobud przy jednoczesnym wzroście naszych obrotów.

 

  Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie dostarczyć każdy zamówiony produkt naszym taborem ciężarowym.

 

  Klient naszej firmy jest zawsze zadowolony i zawsze do nas z radością powraca.
 

  Firma, która zajmuje się sprzedażą naszych wyrobów zarówno materiałów ogniotrwałych, chemii budowlanej jak również chemii gospodarczej jest firma "CHEMATEX" Sp. z o.o. mająca swoją siedzibę na ul. Żabiej 35 w Ostrowcu Świętokrzyskim.